Коротко про головне за 5 квітня

Головна » VIDEO » 05.04.2018 - 17:01   
152949

Порошенко назвав дату закінчення АТО
Президент України Петро Порошенко назвав дату закінчення антитерористичної операції (АТО) на Донбасі. Він повідомив, що Україна переходить до нового формату оборони. Порошенко також зазначив, що формат АТО буде переведений до відповідного військового формат під керівництвом Сергія Наєв.

В цех заводу "Укроборонпрому" кинули дві гранати                                                                  В цех підприємства НПК "Фотоприлад", що входить до складу державного концерну "Укроборонпром" кинули дві гранати. Вибухом вибито вікна. Розмір матеріальних збитків встановлюється. Генеральний директор концерну Павло Букін повідомив, що готується розпорядження про підвищення заходів безпеки на підприємствах.

Фінляндія видала дозвіл на будівництво "Північного потоку-2"
Уряд Фінляндії дозволив будівництво газопроводу "Північний потік-2" в своїй винятковій економічній зоні. Про це йдеться в заяві на сайті уряду країни. У заяві зазначено, що при будівництві газопроводу повинен дотримуватися принцип "обережності в запобіганні та мінімізації аварій і шкоди".

Дивіться також

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся