Як MONATIK "закружил" Україну

Головна » VIDEO » 02.04.2018 - 16:20   
112183

Його усмішка заражає оптимізмом - Дмитро Монатік (MONATIK) не дарма народився в День сміху. Він родом з Луцька. З шкільного віку танцював брейк, виступав з командою "DBS Crew".

Спочатку Дмитро планував бути юристом і навіть отримав юридичний діплом.Однако на "Фабриці зірок-2" він познайомився з Наталею Могилевською, погодився танцювати в її балеті, для чого переїхав до Києва. Надалі він організував свій проект "Monatique", танцював в балеті "D'arts".

Найбільше він розкрив свій танцювальний потенціал в 2010-році на проекті "Танцюють всі". Там він увійшов в 30-ку кращих і знайшов цілий фан-клуб. У цьому ж році він спробував сили в Х-факторі, і в дуеті з Іваном Сафаровим потрапив в прямі ефіри. Його наставником на проекті був репер Серьога.

Через деякий час Монатік створив власні сингли і кліпи. Відео на "ТайУлетаю" і "Воздух" набрали безліч переглядів в мережі. Гучну славу автора він отримав після пісні "40 градусов" для Світлани Лободи. Незабаром почав писати пісні для популярних виконавців, серед яких Анна Седокова, Єва Бушміна, Діма Білан.

Як виконавець, Дмитро підірвав танцполи в 2016 році після випуску хіта "Кружит". Зараз він - один з топових артистів України.

У тому ж році він став наставником в українському вокальному проекті "Голос. Діти ".

Своїм прикладом MONATIK довів, що перемагати потрібно в житті, а не в конкурсах.

Дивіться також

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся