Хайп таксі #13 | чи варто розірвати дипвідносини з Росією

Головна » VIDEO » 29.03.2018 - 20:48   
441947

4 березня в Великобританії відбулося отруєння екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії. За версією британського слідства, постраждалі були отруєні нервово-паралітичним речовиною "Новачок", розробленим в Росії. Після цього відношення до Кремля з боку світової спільноти стало ще більш негативним, а європейські країни почали висилати російських дипломатів.

Слідом за Великобританією рішення про висилку російських дипломатів взяли Польща, Грузія, Ірландія, Нідерланди, Естонія, Латвія, Литва, Болгарія, Чехія, Данія та інші країни. Більш того, президент США Дональд Трамп, якого самі росіяни вважали одним, готовий вислати дипломатів з країни після аналогічного рішення з боку Європи.

Прийняти рішення про розрив дипломатичних відносин з Росією може і Україна. Київ уже видворив 13 російських дипломатів.

"У відповідь на цинічну хімічну атаку в Солсбері (Великобританія) Україна в дусі солідарності з нашими британськими партнерами і трансатлантичними союзниками, і в координації з країнами ЄС, прийняла рішення про видворення з української території 13 російських дипломатів з небагатьох, що залишилися", - зазначив президент Петро Порошенко.

Де-факто це означає, що дипломатичні відносини України і РФ заморожені.

Чи варто Україні повністю розірвати дипломатичні відносини з Росією? Як це може позначитися на економічній та інших сферах? Як принципово змінитися ситуація на Донбасі і змінитися чи взагалі? Дізнайтеся, що думають жителі нашої столиці з цього приводу, в новому випуску проекту хайп-таксі!

Дивіться також

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся