Хайп-таксі #18: ваше ставлення до авто на «євробляхах»

Головна » VIDEO » 19.04.2018 - 17:53   
137933

В Україні 425 тис. Авто з іноземною реєстрацією. Більше половини з них знаходяться в країні незаконно - це по офіційними даними. Активісти називають цифру в рази більше - півтора мільйона авто на єврономерах.

Середній вік автомобілів в Україні - 19,6 року. В європейських країнах такий автомобіль довелося б утилізувати, він не відповідає сучасним екологічним нормам. Тому в парламенті пропонують ввести підвищувальний коефіцієнт - чим старше автомобіль, тим його розмитнення буде дорожче.

Планується посилити контроль за транспортними засобами на європейських номерах, про що свідчить частина оприлюдненого проекту закону, який був підготовлений Радою і громадськими активістами.

Зараз левова частина "евроблях" зареєстрована на литовські компанії. Ці фірми оформляють українця своїм співробітником і роблять довіреність на водіння машиною. Таким чином можна їздити по Україні рік замість нинішніх 10 днів в режимі транзиту.

 

Ця схема стане марною. Проект з обмеженнями скорочує термін перебування з року до 10 днів. Конфіскації, штрафмайданчики, десятки тисяч гривень штрафів і заборони. Жорсткі заходи набудуть чинності після одноразової акції легалізації.

Як наші співвітчизники ставляться до таких автомобілів? Чи вважають вони за необхідне боротися з цим явищем?

Дізнавайтеся думку пасажирів хайп таксі в нашому відео.

Дивіться також

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся