Хайп-таксі #15: чи сортуєте ви вдома сміття

Головна » VIDEO » 05.04.2018 - 21:43   
63991

 

З 1 січня 2018 року українців зобов'язали сортувати все сміття за видами відходів. Окремо потрібно викидати сміття, придатний для переробки і повторного використання, окремо - який годиться тільки для утилізації.

При цьому в Україні досі немає жодного заводу з комплексної переробки сміття. За часів Радянського Союзу на всю Україну діяло 4 сміттєспалювальні заводи, з яких залишився лише один - завод "Енергія" в Києві. Є ще три сміттєспалювальні установки. З заводами з переробки пластику в країні - зовсім туго.

 

Ще одна проблема - відсутність необхідної інфраструктури. Далеко не всі населені пункти мають сміттєсортувальної лініями. Не кажучи вже про те, що навіть в Києві не у всіх житлових будинків досі встановлені контейнери для роздільного збору сміття. В Україні тільки офіційні сміттєзвалища займають загальну площу в 43 тисячі кВ км - це більше, ніж територія непідконтрольних районів Донбасу. І кожен українець щодня додає як мінімум 1 кілограм сміття в цю загальну смітник.

 

Що змінилося з того моменту, як був прийнятий закон про сортування сміття? Чи став цей закон корисний людям? Дізнавайтеся думку пасажирів хайп таксі в нашому відео.

Дивіться також

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся